The Ultimate Guide To diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mahir doktor Dişle müteallik iltihaplar bölüm, burun ve derbent çevresi kabilinden dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve lazım tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin muhtevainde diş eti evetğu derunin oraya eritici ilaç koydu suratim şişçilikti antibiyotik kullanıtefsir bu otama kaç günde geçer…?

Bilirkişi doktor Siz konulara vakıf olmaya saksılamıssınız. En güzel siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki sayfa karşı yorum yazmıssınız ve tedavi sürdürmek muhtevain çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi harcama kötüye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şemeklik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey gerçekleşemez dedi, kanal tedavisine sarrafiyeladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya sarrafiyeladı, duyum yitimi başüstüneğu halde iltihablı kesim uyuşmamış tabi, berenarı henüz devam etti ve bulaşıcı dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi gerekli dedi.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en eğin kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

naz Selam.benim alt damağında pek bir şhizmetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu next yaptı.

Eylem Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs zamanü faça operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

serhan Selam hocam 30 yasindayim zir cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim gibi uzamadi ilk posta bu dü gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip cihet damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu husus bagdemcime kadar vurdu size sorum deniz antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki oymak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu lakin apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu üzere bisey doldurdu yalnız giderek o dolgu dyanü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi mesele yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay fakat bastiramiyorum gine sözde bisey batiyormus kadar oluyor doktora basvursam ne üzere iyileştirme uygulanir bana?

Bilirkişi doktor Geçmiş olsun Şu anda başka bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan gayrı bir yolunuz nanay..

ivedi lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dcivarüşü gerçekleşemez mı illa işler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şhizmetlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir terapi uygulanmalıdır ?

Spesiyalist hekim Hamilelikte esasta pek çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun düpedüz abse olup olmadığının gerçek teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki geriış dolayısıyla dişetlerinde “hamilelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

selçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *