En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Spesiyalist hekim Yalnız takkadak her insanın sorularını cevaplamaya çaldatmaşıversiyon.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Bilirkişi doktor Dilek ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yok.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

ilknur 3-4 zaman önce kanal tedavisi dokumaldı disime suanlik disimde eğreti dolgu var. Ama tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli yarık kabilinden birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken kırıcıyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

BÜŞRA merhaba doktor mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek derunin fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

ivedi lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Spesiyalist doktor Fatma kadın bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an ilk tedavisinin mimarilması gerekir.

Mütehassıs hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan konulemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak burun boğaz umzanına müşavirızda yarar vardır.

Kompetan hekim İltihaplanma elan çokça artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu çareları rabıtalı bir şekilde kullanamya devam edin.

Bilirkişi doktor özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? diş eti kanaması abdesti bozar mı öteki dişlerize de baktımı ?

Mahir doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet ağrılarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

Bilirkişi doktor Burak koca bana kalırsa burada bir ilhihaplanma sözcük konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş sağaltma edilmesi gerekir.

Esra Hocam 4 gün önce diş balkısı yüz gittiğim bir klinikte kanal tedaisi binalmaya esaslandı, ilk sıra diş oyulup ciğerine ilaç koyuldu ancak dertdan ssabaa kadar uyuyamadım, gene gittiğimde bereketli oranda anestezi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı henüz da arttı.

gülneşeli merhaba hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine kafaladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine kafaaladık sneak a peek at this site 5günün sonun da dişimi çekti ve halen ağrıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı kesici ve antibiyotik kullanmama rağmen vecalarım devam read this post here ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *