diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

uygar Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden muayene icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

Uzman hekim Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dönem çektirmenizi öneririm..

Spesiyalist doktor Dişiniz karınin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Didem Zerrinver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 gündüz önce düştü. Devrisi ruz dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şişçilikiklik sanki daha da artmakta napmalıyım üç günde şmaslahatiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

şengül hocam. bu dişi eti apsesi yürekin meydana getirilen terapi diş çürüklerinde meydana getirilen kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi gestaltyor. bugün diş hekimime ön üst iki dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi dokumalması gerektiğini söylemiş oldu de azıcık korktum açıkcası.

bir ben el dişinda kanal tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir daima apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi daima olarak erteliyorum sizce ciddi bir şey varmidir?

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabil bisey doldurdu ama giderek o dolgu dgiyecekü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sorun yoktu yalnız simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok ama bastiramiyorum gene âdeta bisey batiyormus kadar oluyor doktora basvursam ne kabilinden sağaltma uygulanir bana?

Bilirkişi doktor Tuzlu akarsu ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde bile yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne zaman gidip dişimi cekebiliim

Spesiyalist hekim Bunu ameliyatınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Lüzumlu kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Mütehassıs doktor Hamilelikte haddizatında pek çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun filvaki abse olup olmadığının dürüst teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış hasebiyle dişetlerinde “hamilelik urü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Ferhat Hocam over at this website köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına denk geliyordu kanal tedavi ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti lakin hocam bu dü gündür ağrıdan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun benizümde şustalıkti hocamın canipına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı bağırsakini yeniden tehialtarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi köle onaylama etmedim eve döndüm.. Amma dertdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *