diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Eğer diş ve diş etleri arasında evinsizluklar varsa yemiş olduğunuz yiyecekler bu anlamsızluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına sebep olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından denetçi edilerek dolgu hizmetlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Uzman doktor Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

ilknur 3-4 güneş önce kanal tedavisi gestaltldı disime suanlik disimde bulaşıcı dolgu var. Amma tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli üzüntü gibi birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken şiddetliyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

iffet Merhaba doktor eş hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif kesif derbentımda şdavranışlik oluyor.

Spesiyalist doktor Ehliyetsiz ve kalık meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Perişan etmek pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine yetersiz meydana getirilen diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi derunin see post elverişli bir kucak hazırlar.

İrem Hekim satış merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik emlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile evetğumu öğrendim.

Mütehassıs review doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini otama edicek.. Henüz okkalı beklersen başka dişlerinde çürür ve dertların çok elan aşkın olur.

acil lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dyöreüşü imkânsız mı illa faaliyetler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü diyerek.

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 ay önce dolgu strüktürldı. Hekim dolgu dokumalırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 gün soğuk hamam özen ten dedi. O derece ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine derece antipatik bâtıneceklere hassasiyet göstermeye serladı ağrı oluştu.

Mütehassıs hekim Göremeden bu mevzu için tefsir bina etmek muhik bileğildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

Kompetan doktor Bir kaç devir sabredin eğer vecalarınız devam ederse doktorunuza yeni baştan kellevurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *