Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

eylül apsem sıra geçtikçe henüz çok büyüyor sözde doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya serladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen hüküm etmedi sanki

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve bundan sonra dâhilinden çürük diş etleri çıkmaya çıbanalayan, güç bir dem karşılayıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği kadarıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde su bardagi sohuk suyla sabaha kadar agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

uygar Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

meliss Selam benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

gaye hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şnöbetiklik âdeta daha da artmakta napmalıyım üç günde şişçilikiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

çaykara selam hocam benim diş etimde ve ağız mideimde mütemadi apse oluyor biri geçiyor diğeri serlıyor bunların geçmesi kucakin ne yapabilirim?

Kompetan doktor Faydalı öyle bir tavır nanay.. Ama oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Pekâlâ ihmal etmeyiniz.

dündar Hocam selam.Benim 2 çağ önce sol üst dip dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Bilirkişi hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini sağaltım edicek.. Daha lüks beklersen sair dişlerinde site here çürür ve balkıların çok henüz okkalı olur.

Mütehassıs hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer vecalarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 ay önce dolgu gestaltldı. Hekim dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 ruz itici sıcak ilgi et dedi. O derece ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli ilgisiz içeceklere hassasiyet göstermeye kelleladı ağrı oluştu.

Mütehassıs doktor Doğrusu bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli gerilanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi terapi uygulamaları da vardır. Bu cerrahi fiillemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *