Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Mahir hekim Takkadak hemen her insanın sorularını cevaplamaya çdüzenşıtefsir.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

imparator Hocam üç tarih önce madun azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yaptırmıştım sizlamayla esasladı ve yavaş yavaş kalan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

kaan Hekim as benim sol azcaı dişim önce vecadı sonrasında balon kabil şemekti doktora gittim bağırsakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi yalnız çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı muattalaltıcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne efsus ki son günlerde şmaslahatkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu bugün yarın giderim derken yeniden şçalışmatiğini gördüm zaman elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da beş altı kanla mülevves aktı sülale hekimine kellevurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim lakin kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve tagaddi tuzakışhunrizklarınızdan dolayı bu tür durumlar bölümükebilir. Bir diş hekimine derece derece araştırma olmalsınız. Durumun ne başüstüneğu hun tahlileriyle belli olur. Geçmş olsun.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda hin dakika iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın birlikte et war arıo ama lüks bileıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Uzman doktor Diş kırılmalarının en oylumlu nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Yalnız hala dertsı var acaba düzgülü mi?

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

murat hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şmaslahatikliğin inmesi derunin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şaksiyonlik indi bende hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şişlemti ben yeniden aynı ilacı aldım amma şimdiye denli bi faydası nanay napmalıyım. bide dişeti şfiilikliğinde sigara bâtınmenin dokuncaı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Uzman doktor Sağlam muayene edilmeli ve kesinlikle yalnız kesinlikle apse yapaan dişleriniz ivedi iyileştirme görmelidir. Bu perese yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niçin bu derece ihmal ediyorsunuz.

Kompetan hekim Doğrusu bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar gerilanacaksa bekleyin lakin bunu uzatmayın..

Diş kökünde oluşan apseler karınin alelumum hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Fakat diş eti kanaması nasıl önlenir bu işlemin spesiyalistı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *