Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

ilkgüz apsem güneş geçtikçe elan çok büyüyor âdeta doktora tekrar gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya kafaladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen ağırlık etmedi güya

ilhan Hocam üç gündüz önce alt azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe hat tedavisi yaptırmıştım sizlamayla sarrafiyeladı ve derece derece mütezayit ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Benim basimdan soyle bir fenomen gecti. Gecen kamer sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni araştırma fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar hasiyet gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Mütehassıs doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik önlemlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Spesiyalist hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai teamüllemi yapılmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz gibi vakit kaybetmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

memba merhaba hocam benim diş etimde ve dudak bâtınimde ruzuşeb apse oluyor biri geçiyor ötekisi mebdelıyor bunların geçmesi bağırsakin ne yapabilirim?

gulsum Selam benim sag tarafim yüzey felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti didar felciyle alakali olabilirmi

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sorun yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz zehir seyin alinmasina kadar sonra eve geldim devrisi gun hic bir dert yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim madun kesiminde agri olustu hic bir dem ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

nur Selam hocam ben18 evetşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek namına ağrı olmamasına karşın bir hekime servurdum. Hekimim röntgene lüzumlu duymadi ve disimde bir tomar hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve ali oldugunu da fark edip 2gun sonrasında hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söyledi ve disimin yüce kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti fakat disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet read more koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize vacip müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Bilirkişi doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim dâhilin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı kabil. Dişeti diş çürüğü kucakindeki havadanluğı doldurmuş olur.Ancak yoklama etmeden mutlak bir şey söylemek olası değilidir.

Mütehassıs doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yine bir hat tedavisi görebilirsiniz.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *