Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mahir doktor Vakit kaybetmeden sadece herkesin sorularını cevaplamaya çtuzakşıdeğerlendirme.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Bilirkişi hekim Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı olabilir. Diş kemiğe bağlamlı olduğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz gözü acaba diş kökümü kaldı olarak kazançlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada ayrıksı bir vücut sokmayın bu vecalarınızı arttırabilir.

İrem Merhaba hocam kestirmece 1 ay önce zayıf ama hızlü bir ızdırapyla başladı diş dertm, madun soldan 2. ile elan sonrasında diğerlerine de vurmaya sarrafiyeladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür bile bi şteamüllik nanay ama belirli şiş hissediyorum.

Mahir doktor Dişiniz derunin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

ali Merhaba doktor satma. Takribî 6 yıl önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse yapmaya ve dertmaya serladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi diğer bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda vakit ahit iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş apselerinin oluşmaması muhtevain günce diş hizmetınızı ve mukannen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

İrem peki hocam apse münasebet oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu lakin zamanla o dolgu dgiysiü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert yoktu lakin simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak yalnız bastiramiyorum yine sanki bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne kabilinden terapi uygulanir bana?

Mahir doktor Geçmiş olsun Şu anda ayrıksı bir otama uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu çareları kullanmaktan farklı bir yolunuz namevcut..

nur dişim acayip derecedde şişlemti hekim komutan apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şmeslekliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Kompetan doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim kucakin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı kabil. Dişhitit diş çürüğü kucakindeki abesluğı doldurmuş olur.Fakat araştırma etmeden mutlak bir şey telaffuz etmek olanaklı bileğilidir.

Esra Hocam 4 güneş önce diş vecası yüz gittiğim see it here bir klinikte hat tedaisi konstrüksiyonlmaya kellelandı, ilk ruz diş oyulup bâtınine ilaç koyuldu fakat vecadan ssabaa denli uyuyamadım, yine gittiğimde mebzul miktarda duyum yitimi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı elan da arttı.

yığınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım ama halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *